Hakkımızda

Dinçer Penuar olarak en çok tercih edilen ürünleri en hesaplı fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Firmamız 2006 yılında Dinçer Tekstil adıyla kurulmuş olup kozmetik firmaları ve toptancılara tekstil ürünler ile hizmete başlamıştır. Türkiye genelinde kısa sürede büyük beğeni kazanan firmamız Dünya pazarına açılmıştır. Hızlı rekabet ortamında farklı ve yeni ürünler tüketiciye sunulmuştur. Dinçer Tekstil profesyonel anlayışı ile kozmetik tekstil ürünlerde değer ve farklılık yaratarak sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Sektördeki Kalitemiz

Bünyemizde Dinçer Penuar ve Onluk Penuar olarak iki marka altında satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ana markamız Dinçer Penuar ile tamamen orjinal renk ve desenler üzerinden imalat yapılmakta olup renk ve desenleri daimidir. Her ürün, renk ve desen koduna sahiptir. Ürünlerimiz askılı jelatinde olup her biri ayrı ayrı paketlenmiş durumda ve broşürlüdür.

Markalarımız Hakkında

İkinci markamız olan Onluk Penuar ise karma renk ve desenlerden oluşmaktadır. Renk ve desenlerin devamının temin edebilme garantisi bulunmamaktadır. Bu markamızda üretilen ürünler de ayrı ayrı jelatinli olup üzerinde ürün ismini belirten barkod mevcuttur.

Kendimizi Kanıtladık

Satış ve satış sonrası hizmetimiz ürün kalitemiz farkımızdır. Markamızın olduğu ürünler her zaman firmamız tarafından garantilidir.